INFO

W dniu dzisiejszym tj. 05.07.2018 r. udostępniamy Państwu zaktualizowany Projekt Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Skępe na lata 2016 – 2022, który został wzbogacony bądź skorygowany o uwagi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego i jednocześnie poddajemy go konsultacjom społecznym.

Prosimy o zapoznanie się z tekstem programu i zgłaszanie ewentualnych uwag co do jego zapisów oraz propozycji zmian do wprowadzenia. Uwagi należy zgłaszać za pomocą Formularza zgłoszenia uwag. Wypełniony i podpisany formularz należy przekazać osobiście lub drogą pocztową do Urzędu Miasta i Gminy w Skępem, ul. Kościelna 2, 87-630 Skępe, faksem na numer 54 287-72-04 lub drogą elektroniczną (skan formularza) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uwagi zgłoszone w innej formie nie zostaną uwzględnione.

Z teksem projektu programu można zapoznać się również w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Skępem, pok. nr 13.

Konsultacje będą trwać 7 dni, a zatem wszelkie uwagi można zgłaszać do dnia 12.07.2018 r. Wszelkie uwagi zgłoszone po tym terminie nie zostaną uwzględnione.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w pracach nad Programem Rewitalizacji Miasta i Gminy Skępe na lata 2016 – 2022.

Formularz zgłoszenia uwag

Program rewitalizacji do konsultacji

Informujemy, że strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Polityka coockies