INFO

|
 

Szanowni Państwo udostępniamy kartę zadania rewitalizacyjnego, dzięki ,które będą mieli Państwo możliwość przełożenia „ubrania” swojego pomysłu w ramy procesu rewitalizacji zgodne z przyjętymi założeniami. Kartę zadania, w ramach możliwości przynajmniej częściowo wypełnioną, będzie można przedłożyć do konsultacji w ramach warsztatów zaplanowanych na 09 i 16 sierpnia bieżącego roku. Kartę można również przesyłać (skan dokumentu z podpisem) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

001
 
Do pobrania:
KARTA ZADANIA / PRZEDSIĘWZIĘCIA / PROJEKTU -   WORD      PDF  
 
|

Szanowni Państwo udostępniamy ankietę, w której mają Państwo możliwość przedstawienia swoich poglądów na temat sytuacji społeczno – gospodarczej gminy oraz potrzeb, jakie w tym zakresie istnieją. Na jej podstawie postaramy się określić najważniejsze deficyty gminy oraz sposoby im zaradzenia, które zostaną przełożone do Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Skępe. Program ten pozwoli na naprawę obszarów najbardziej zdegradowanych w naszej gminie. Wyniki badania posłużą również zaprojektowaniu na jakie działania społeczne, inwestycyjne, środowiskowe będą przeznaczone w najbliższych latach środki finansowe. Dlatego też zachęcamy do wypełnienia ankiety. Zajmie to najwyżej 15 minut, a może mieć dla naszej gminy ogromne znaczenie.

LINK DO ANKIETY

Informujemy, że strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Polityka coockies