INFO

 

Burmistrz Miasta i Gminy Skępe zaprasza na kolejne spotkania, które odbędę się w ramach prac nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Miasta i Gminy Skępe.

Tematyka spotkań obejmuje podsumowanie dotychczasowych prac nad Lokalnym Programem Rewitalizacji, przedstawienie wyników dotychczasowych prac i badań, przedstawienie proponowanych obszarów zdegradowanych oraz obszarów rewitalizacji, a także omówienie i przedstawienie dalszych planów związanych z przygotowaniem LPR.

Mieszkańców sołectw Wioska, Żuchowo, Żagno, Jarczewo, Łąkie, Likiec, Lubówiec, Franciszkowo oraz Sarnowo zapraszam do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej we Wiosce w dniu 03 sierpnia 2017 r. na godz. 18.00.

Mieszkańców Skępego oraz sołectw Rumunki Skępskie, Wólka, Czermno, Moczadła, Ławiczek, Huta i Boguchwała zapraszam do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej we Skępem w dniu 07 sierpnia 2017 r. na godz. 18.00.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU

Piotr Wojciechowski

Burmistrz Miasta i Gminy Skępe

 

Informujemy, że strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Polityka coockies