INFO

W dniu 05.04.2017 r. odbyły się konsultacje społeczne dla sołectw Huta, Boguchwała i Ławiczek, nie mniej ich forma i przebieg były zupełnie inne od dotychczasowych. A to dla tego, że w spotkaniu uczestniczyła 1 osoba spośród ponad 450 mieszkańców tych sołectw! A zatem nie istniała możliwość przeprowadzenia rozmów i dyskusji, które mogłyby się przełożyć na wypracowanie konstruktywnych wniosków.

Tak małe zaangażowanie mieszkańców jest bardzo niepokojące, gdyż świadczy o niskim zaangażowaniu w życie wspólnoty i jej sprawy. Taka postawa ogranicza również możliwość objęcia tych terenów w przyszłości działaniami rewitalizacyjnymi. Dlatego mamy nadzieję, iż kolejne spotkania będą odznaczać się większą frekwencją.

A okazja do poprawienia tej niechlubnej statystki będzie już w przyszłym tygodniu (12 kwietnia), kiedy to spotykamy się w świetlicy wiejskiej w Wólce, gdzie mieszkańcy sołectw Wólka, Likiec i Rumunki Skępskie będą mogli zapoznać się z ideą rewitalizacji i przedstawić swoje pomyły. Spotkajmy się w Wólce!!!

Informujemy, że strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Polityka coockies